www.donuts.ee veebileht kasutab küpsiseid.

Kasutame küpsiseid et kohandada veebilehe sisu ja reklaame, et pakkuda sotsiaalmeedia sisu ning analüüsida liiklust oma lehel. Meie veebikanalite külastajate informatsioon on sünkroniseeritud ka meie reklaami- ning analüütikapartneritega, kelle toel saame kogutud info põhjal luua kasulikumat sisu ja jõuda reklaamidega õigete inimesteni.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida kasutatakse kasutajakogemuse tõhustamiseks.

Seadus lubab meil koguda küpsisefaile, kui need on hädavajalikud veebilehe töötamise suhtes. Igasuguste muude küpsiste kogumiseks vajame sinu luba.

Meie veebileht kasutab erinevat tüüpi küpsiseid. Osa nendest on paigaldatud kolmanda osapoole partnerite poolt, kelle teenuseid me kasutame.

Saad alati muuta või loobuda osade küpsiste jagamisest meie Küpsiste deklaratsiooni lehel.

Loe lähemalt, kes me oleme ja kuidas kogutud küpsiseid kasutame meie Privaatsspoliitika lehel.

Vajalikud küpsised

Vajalikud küpsised aitavad kaasa veebilehe navigeerimis ja turvatoimingutele. Veebileht ei saa korralikult toimida ilma nende küpsisteta.

Statistikaküpsised

Statistikaküpsised aitavad meil paremini aru saada, kuidas meie külastajad veebilehte kasutavad ja neid küpsiseid kogutakse anonüümselt.

Eelistusküpsised

Eelistusküpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta külastajate käitumist, veebisaidi eelistusi ja keelt ning regiooni kus asud.

Turundusküpsised

Turundusküpsised jälgivad külastaja käitumist veebilehel. Selle eesmärk on suunata reklaame ja sisu, mis on asjakohane just sellele külastajale ning aitab meil paremini suunata oma reklaame inimesteni, keda need päriselt huvitavad.

Salastamata küpsised

Salastamata küpsised on küpsised, mida me koos oma teenusepartneritega klassifitseerime.

Milliste küpsistega ma pean nõustuma?

Vastavalt sinu valikutele ei näita me sulle sisu, mis eeldab teatud küpsistega nõustumist.

Küpsisepoliitika on läbi vaadatud 21. veebruaril 2024 ja on vastavuses:

  • Euroopa liidu Andmekaitse üldmäärusega (GDPR)
  • Euroopa Liidu Digiturunduse seadusega (DMA)