Kui kasutad donuts.ee poolt loodud teenuseid, usaldad meile oma isiklikke andmeid. Selle privaatsuseeskirjade eesmärk on aidata Sul mõista, milliseid andmeid me kogume, miks me neid kogume, mida me nendega teeme ja Sinu õigusi. See on oluline ja loodame, et võtad selle lugemiseks aega.

Donuts.ee kasutab kogutavat teavet teenuste pakkumiseks, kaitsmiseks, uute teenuste täiustamiseks või arendamiseks ning kasutajate kaitsmiseks.

 1. Teave, mida me kogume ja kuidas me seda kasutame

Seadme teave

Kogume seadmespetsiifilist teavet, näiteks Sinu riistvaramudelit, operatsioonisüsteemi versiooni, brauserit või seadme kordumatuid tunnuseid. Teeme seda peamiselt selleks, et aidata teil tehnilise toe küsimustes, kuna mõned probleemid võivad olla seotud konkreetsete seadmetega. Kogume seda teavet ka analüüsi eesmärgil, et optimeerida kõiki oma platvorme ja tunda oma kliendibaasi.

Asukohateave

Kui kasutate donuts.ee teenuseid, võime me koguda ja töödelda teavet Sinu tegeliku asukoha kohta nii aadressivormingus kui ka koordinaatides. Kasutame asukoha määramiseks mitmesuguseid tehnoloogiaid, sealhulgas Google’i teenused, IP-aadress, GPS ja muid andureid.

Salvestatud aadressid või varasemad kasutatud aadressid leiad oma profiilist, kus Sul on alati võimalik neid muuta, üle vaadata või kustutada. Salvestame ka iga kohaletoimetamistellimuse asukohateavet, et saaksime esiteks Sinu tellimuse õigele aadressile edastada ja teiseks analüüsida klientide käitumismustreid, et tulevikus paremaid ja kiiremaid teenuseid pakkuda.

Isiklik informatsioon

See on teave, mille esitad meile ja mis identifitseerib Sind isiklikult, näiteks Sinu nimi, e-posti aadress või arveldusinfo või muud andmed, mida donuts.ee selle teabega kuidagi seostada saab. Tavaliselt leiad selle teabe oma konto üksikasjadest.

Kui lood donuts.ee konto, küsime Sinu käest isiklikke andmeid, et saaksime Sind sisse logides tuvastada, saaksid tellimusi esitada vastavalt tingimustele ja saaksime Sinu tellimuse rahuldaval viisil toimetada. Võid seda teavet alati oma profiili all värskendada või pöörduda meie poole, kui vajad selles osas abi või soovid oma konto kustutada.

Kolmanda osapoole teave

Donuts.ee kogub kolmandatelt isikutelt teavet, näiteks klientide käitumismustreid, seadmeteavet, asukohateavet ja teisi. Teeme seda selleks, et parandada kliendikogemust ja aidata kliente toega.

Kasutajatel on võimalus sisse logida Facebooki autentimisega, kui platvorm vastab Facebooki eeskirjadele, mis leiate aadressilt https://developers.facebook.com/policy.

Kasutajal on võimalus sisse logida teenusega G +, kui platvorm järgib Google+ platvormi arendaja eeskirju, mis leiate aadressilt https://developers.google.com/+/web/policies

Tehingu teave

Me kogume makseteenuse pakkuja turvalisi teenuseid kasutades teavet Sinu tellimuste kohta (nt toit, mille lisad oma ostukorvi), sealhulgas makseteavet (nt Sinu krediitkaardi number). Maksetegevused tellitakse meie maksetöötlejatelt, see tähendab, et me ei salvesta Sinu krediitkaardi andmeid oma süsteemidesse. Samuti kogume iga tellimuse täitmiseks tarneteavet, näiteks koordinaadid, aadressiteave, nimi tarneaadressil ja kontakttelefoni number.

Sinu tehingu teave võimaldab meil Sinu tellimust töödelda ja Sulle täpse arve saata. Samuti aitab see meil vajadusel Sinuga ühendust võtta.

Tagasiside

Kliendina on Sul võimalus anda tagasisidet igale tehtud tellimusele ja veebisaidi üldisele kasutamisele. Seda teavet kogutakse mitmel viisil ja sõltuvalt teabest, võib seda donuts.ee süsteemis jagada teistele vaatamiseks. 

Küpsised

Küpsis on väike tähemärke sisaldav fail, mis saadetakse veebisaidi külastamisel Sinu arvutisse. Veebisaidi uuesti külastamisel võimaldab küpsis sellel saidil Sinu brauserit ära tunda. Küpsised võivad salvestada kasutaja eelistusi ja muud teavet. Saad oma brauseri lähtestada, et keelduda kõikidest küpsistest või anda märku küpsise saatmise ajast. Mõned veebisaidi funktsioonid või teenused ei pruugi ilma küpsisteta korralikult toimida.

Üksikasjaliku teabe küpsiste kohta, mida kogume, leiad aadressilt https://backup.donuts.ee/cookies

Kasutame küpsistest ja muudest tehnoloogiatest kogutud teavet Sinu kasutuskogemuse ja meie teenuste kvaliteedi parandamiseks. Näiteks võime Sinu keele-eelistuste salvestamisega lasta oma teenuseid kuvada Sulle eelistatud keeles.

 1. Kellega me isikuandmeid jagame

Andmetöötlus toimub arvutite ja/või IT-toega tööriistade abil, järgides märgitud eesmärkidega seotud organisatsioonilisi protseduure ja režiime. Lisaks meile võib andmetele mõnel juhul olla ligipääs teatud tüüpi vastutavatele isikutele, kes on seotud saidi toimimisega (haldamine, müük, turundus, juriidiline, süsteemihaldus) või välistele isikutele (näiteks kolmandate osapoolte tehnilised isikud). Teenusepakkujad, postikandjad, hostimise pakkujad, IT-ettevõtted, kommunikatsioonibürood), kes on vajaduse korral määratud donuts.ee andmetöötlejateks. Nende osapoolte ajakohastatud nimekirja võib igal ajal küsida meie käest.

Et pakkuda teenust teile võime teie andmeid jagada järgmiste osapooltega:

 1. A) Meie sidusettevõtteid, meie lõplikku valdusettevõtet ning selle tütarettevõtteid ja sidusettevõtteid. Need ettevõtted tegutsevad meie nimel ja töötlevad Sinu isikuandmeid käesolevas privaatsuspoliitikas sätestatud eesmärkidel.
 2. B) Kolmandad osapooled, kes hõlbustavad mitmesuguseid tegevusi meie teenuste reklaamimiseks või toetamiseks. See võib hõlmata klienditoe esindajaid, veebisaitide ja rakenduste tugiteenuseid ning hostimisteenuseid, turundusteenuse pakkujaid, CRM-i partnereid, kes haldavad meie turunduse e-posti aadresse ja tõukemärguandeid, selliseid ettevõtteid nagu CPSMS, kes saadavad Sulle tekstsõnumeid, kui Sinu tellimus on teel, kohaletoimetamine ettevõtted, kes edastavad Sinu tellimuse Sulle, (turu) uuringufirmad ja makseteenuse pakkujad, kes tegelevad maksekaarditehingutega. Kõik ülalnimetatud kolmandad isikud võivad olla Sinu elukohariigis või väljaspool seda.
 3. C) Kui Eesti Donuts OÜ läheb ühisettevõttesse, müüb, ühineb teise äriüksusega või ostab teise ettevõtte, võidakse Sinu teave avaldada või edastada sihtettevõttele, omanikele, uutele äripartneritele või nende esindajatele ja / või nõustajatele. Sellistel asjaoludel teavitab donuts.ee alati asjaomaseid üksusi, et nad kasutavad Sinu isikuandmeid ainult käesolevas privaatsuspoliitikas selgitatud eesmärkidel.
 4. Juurdepääs oma isikuandmetele ja nende värskendamine

Isiklike andmete vaatamiseks ja värskendamiseks võid igal ajal oma kontole juurde pääseda. Võid pöörduda ka donuts.ee poole ja paluda meil Sinu isikuandmed kustutada, piirata andmetöötlust või taotleda Sinu andmete edastamist kolmandale osapoolele. Samuti on Sul õigus loobuda uudiskirjast või mõnest muust turundusalgatusest, mille Sulle saadame, kasutades nendes mis tahes tellimusest loobumise funktsiooni, mis on paigutatud meilt saadud turundussõnumisse või lihtsalt oma profiili vastavalt muuta.

 1. Infoturbe

Me töötame kõvasti, et kaitsta donuts.ee ja oma kasutajaid meie käsutuses olevale teabele volitamata juurdepääsu või volitamata muutmise, avalikustamise või hävitamise eest. Eriti:

 • Krüpteerime oma teenuseid, kasutades SSL-i (Secure Socket Layer) ja TLS-i (Transport Layer Security)
 • Vaatame korrapäraselt üle oma teabe kogumise, säilitamise ja töötlemise tavad, sealhulgas füüsilised turvameetmed, et vältida süsteemidele volitamata juurdepääsu.
 • Piirame juurdepääsu isikuandmetele donuts.ee töötajatele, töövõtjatele ja agentidele, kes peavad seda teavet meie jaoks töötlemiseks teadma, ning nende suhtes kehtivad lepingulised konfidentsiaalsuskohustused ja neid võidakse distsiplineerida või lõpetada koostöö, kui nad ei täida meie kohustusi.
 • Süsteemis on rakendatud rollipõhine juurdepääs andmete salvestamiseks / töötlemiseks (nt juurdepääsuõigused, mis on antud teadmisvajaduse alusel)
 1. Isikuandmete töötlemise õiguslik alus

Tagame alati, et meil on seaduslik alus Sinu isikuandmete kogumiseks ja kasutamiseks. Õiguslik alus muutub sõltuvalt teabe tüübist ja kontekstist, kus me neid kogume.

Meie peamine põhjus Sinu isikuandmete kogumiseks ja kasutamiseks on täita meie lepingut ja lepingut Sinuga (tagamaks, et saad oma tellimuse soovitud ajal kätte), kuid võime neid käsitleda ka kõikjal, kus see on õigustatud seda meie ärihuvides teha.

Eesti Donuts OÜ võib kasutaja isikuandmeid kasutada kohtus või õiguslikel eesmärkidel süsteemide ebaõigest kasutamisest tulenevate võimalike kohtumenetlusteni viivates etappides.
Kasutaja kinnitab, et on teadlik, et Eesti Donuts OÜ-lt võidakse nõuda isikuandmete avalikustamist riigiasutuste nõudmisel.

 1. Andmekogu

Andmeid hoitakse Sinu soovitud teenuse osutamiseks või käesolevas dokumendis kirjeldatud eesmärkidel kindlaksmääratud aja jooksul. Sa võite alati taotleda Eesti Donuts OÜ-lt andmete peatamist või eemaldamist.

Meie andmebaaside turvalisuse tagamiseks teostab Eesti Donuts OÜ järgmised protseduurid:

 • Võrgukaitse: tulemüür ja rakenduste tulemüür
 • Serveri kaitse: rakenduse tulemüür
 • Andmekaitse: edastatavate andmete krüpteerimine (TLS, SFTP jne)
 • Andmebaasi turvalisus: andmebaasi server, mis on ühendatud loopback-võrguga, et kaitsta andmeid majutavat andmebaasiserverit pahatahtliku tegevuse eest. Edasised andmebaasid lapitakse ad hoc viisil, kus andmebaasi tarkvara värskendus on seotud rakenduse vabastamise / testimise tsüklitega.
 • Järgitakse varundamisprotseduure, dokumenteeritakse ja määratletakse säilitamisperioodid.
 1. Millal käesolev privaatsuspoliitika kehtib

Meie privaatsuseeskirjad kehtivad kõigi Eesti Donuts OÜ ja tema sidusettevõtete pakutavate teenuste, mobiilirakenduste ja muude Eesti Donuts OÜ hostitud saitide või mis tahes alamdomeeni Eesti Donuts OÜ otseselt või kaudselt haldab, kontrollib või on ühise kontrolli all, kuid välistab teenused, millel on eraldi privaatsuseeskirjad, mis ei sisalda seda privaatsuspoliitikat.

Eesti Donuts OÜ jätab endale õiguse selles privaatsuspoliitikas igal ajal muudatusi teha, teatades sellest oma lehel kasutajatele. Soovitame tungivalt seda lehte sageli kontrollida, viidates allpool toodud viimase muudatuse kuupäevale. Kui kasutaja on vastu poliitika mis tahes muudatusele, peab kasutaja selle rakenduse kasutamise lõpetama ja võib nõuda, et donuts.ee eemaldaks isikuandmed. Kui ei ole öeldud teisiti, kehtib tollane privaatsuspoliitika kõigi donuts.ee kasutajate kohta käivate isikuandmete suhtes.

Selle privaatsuspoliitika eest vastutab vastutav töötleja, viimati uuendatud 21.veebruar.2024.