Eesti Donuts – Sest iga päev on eriline!

Sõbrapäev, valentinipäev, magus suutäis sõbrale, kingitus kallimale, Eesti donuts, glasuuriga sõõrik

Eesti Donuts on väike pereettevõte. Meie eesmärgiks on tuua inimeste argipäeva rõõmu erinevate maitseelamustega ja muuta erilisemaks iga sündmus, tähtpäev või koosviibimine, kus laualt ei puudu ka hea suutäis magusat.

Kuna meie juured on pärit Saaremaalt, siis oleme piisavalt kanged täitmaks ka kõige suurejoonelisema kliendi soovi, samas aga oleme piisavalt väikesed, et teeme seda kõike oma väikeses tiimis hoolivuse ja armastusega.

Eesti Donuts kuldpruunid, pehmed ja kohevad sõõrikusaiad on valmistatud parimaist koostisainetest spetsiaalse retsepti alusel.
Sõõrikusaiade küpsetamisel on kasutatud kõrgema sordi nisujahu ja palmivõid. 

Donutsi kattevalik on laialdane ja rõõmustab naudinguga igaüht – nii suurt, kui väikest. Glasuuride valikus on nii naturaalne šokolaad, piimašokolaad, valge ja roosa  šokolaad, valge või vikerkaarevärviline suhkruglasuur, vahukoore- või toorjuustukreem. Ka puistevalik on laialdane värsketest ja külmkuivatatud marjadest, vahukommidest, M&M’s nööpidest kirevate nonparellideni ja kõik, mis sinna vahele jääb. Eritellimusena on võimalik donutsid kaunistada suhkru- või martsipanpildiga, millel ilutseb nimi, logo või sõnum. Samuti saab lisada söödavaid figuure.  

Jaga meiega oma rõõmu

eestidonuts #suumagusaks #tordiasemel #magusatesoovidega #eritellimus

ja tagides meid oma postitustes/storydes @EestiDonuts.

Tule meile külla!

Eesti Donuts müügisaarelt Kristiine keskuses leiad kogu meie püsivaliku suus sulavaid donutse aga nii mõndagi muud suupärast. Lisaks sõõrikutele, pannkookidele ja pikkadele kommidele on kohapeal võimalik nautida ka soolaseid suutäisi nagu bagelid, wrapid  ja salatikausid. 

Keelekasteks pakume bobajooke, jäätisekokteile, smuutisid ja muidugi värskelt jahvatatud kohvi.

Jaga maitseelamusi

Eesti Donuts eritellimused

Meil on väga hea meel teha iga sinu sündmus eriliseks! Vaata meie galeriid siit. Tehtud donutsite hulgast leiad kindlasti inspiratsiooni enda erilise sündmuse jaoks. Pane oma mõtted meie poole teele ja teeme koos sinu mõtted teoks: tellimine@donuts.ee.

Eesti Donuts kinkekaart

Kinkekaardi saad soetada meie müügisaarelt Kristiine keskuses.

Klassikaliselt võrratu maitse

Eesti donuts - sest iga päev on eriline

Vii oma maitsemeeled teisele tasemele ja proovi Eesti Donuts klassikuid.

Avasta postitusi

Magus emadepäevahommik

Emadepäeva mõtisklusi

Mõtterännakud emadepäeva eel Uitades vaimus lapsepõlvemaadel meenub, kui tähtis ja pidulik päev oli siis emadepäev. Kuidas saladuskatte all valmistasid lapsed kaarte, helmekeesid, kujukesi ja muud

kuldne sõõrik, donutsitest, kõige kallim pontšik

14 omapärast ja naljakat fakti donutsitest

Donutsite päritolu pole päris täpselt teada. Erinevatel rahvustel on läbi ajaloo olnud sellest maiuspalast oma versioon. Teatud tüüpi donutse mainitakse isegi Piiblis. Täpsemalt öeldakse 3.